(044) 425-23-42, (044) 467-75-90
Київ, ул. Верхній Вал, 44 | Пн-Пт с 09-00 до 18-00; Сб-Вс вихідний

Виробники

IM Solo-4 Forensic Super Kit Подивитися повний розмір

IM Solo-4 Forensic Super Kit

IM Solo-4 Forensic Super Kit – портативна forensic лабораторія для знімання даних з усіх типів HDD (SAS, SATA, PATA, SCSI, USB 2.0/3.0, FireWire 400/800), SSD, флеш накопичувачів, RAID масивів (RAID 0, 1 , JBOD), а також з ПК та ноутбуків без розкриття їх корпусу. Комплекс поставляється в ударостійкому корпусі, зручному для транспортування.

Докладніше

9 інші товари з цього розділу:

Комплекс IM Solo-4 Forensic Super Kit будується на основі приладу IM Solo-4 Forensic та містить у комплекті практично всі опції, що розширюють його можливості, включаючи PCIe Expansion Box, LinkMASSter, LinkMASSter for Mac.
IM Solo-4 Forensic має 4 порти SAS/SATA та 4 порти USB 2.0 (по два для підключення джерел та приймачів). Порти джерел мають вбудований захист від запису, при цьому один з них конфігурується. IM Solo-4 Forensic підтримує копіювання даних із пари дисків у RAID масиві (RAID 0, 1, JBOD). За допомогою опціональних адаптерів та кард-рідера можливе знімання даних практично з будь-яких жорстких дисків та флеш носіїв, включаючи 1.8”, 2.5”, ZIF, SCSI HDD, карти Compact Flash, Memory Sticks, SD, Micro SD, Multi Media card тощо. д. Спеціалізований модуль розширення PCIe Expansion Box, що входить в комплект поставки, забезпечує підтримку SCSI, USB 3.0, FireWire 400/800.
IM Solo-4 Forensic управляється за допомогою 8-дюймового сенсорного екрану та має зручний легкий у освоєнні інтерфейс. Він будується на основі Windows ХР і підтримує встановлення сторонніх програм на вбудований жорсткий диск ємністю 160 ГБ. Це дозволяє розширювати можливості пристрою, налаштовувати його під спеціальні вимоги експерта, вирішувати широкий спектр завдань із використанням звичних засобів аналізу даних. Наприклад, за допомогою стандартних «переглядачів файлів» IM Solo-4 Forensic дає можливість попереднього перегляду даних та вмісту файлів на досліджуваному HDD до його копіювання, за допомогою спеціалізованого ПЗ Mycro Systemation XRY та Paraben Device Seizure здійснює знімання та аналіз даних з телефонів, смартфонів, КПК та ін мобільних пристроїв.
Основні функції та особливості IM Solo-4 Forensic Super Kit
Неперевершена швидкість
IM Solo-4 Forensic дозволяє копіювати дані, знищувати інформацію, виконувати хеш-верифікацію з максимальною швидкістю до 18 ГБ/хв.
Широкий перелік підтримуваних накопичувачів
IM Solo-4 Forensic підтримує роботу з SAS, SATA, еSATA, USB 2.0, SCSI, USB 3.0, FireWire 400/800 накопичувачами.
Способи копіювання

 • Single Copy. Копіювання одного досліджуваного накопичувача на один приймач одночасно можна виконувати три такі завдання.
 • Multi Copy. Копіювання одного досліджуваного накопичувача на два або три приймачі.
 • Parallel Copy. Копіювання двох досліджуваних накопичувачів на два приймачі, наприклад, при зніманні даних на масивах RAID.
 • Drive Spanning. Копіювання джерела великого обсягу кілька приймачів меншої ємності.

Усі операції виконуються незалежно, без зниження швидкості.
Режими копіювання

 • Посекторна копія
 • Образи у форматі DD (монолітні та сегментовані). Можливе копіювання кількох досліджуваних накопичувачів на один HDD-приймач; розмір сегментів образів задається користувачем.
 • Образи у форматі Е01 (файли образів EnCase).

Хешування даних, що копіюються, «на льоту»
IM Solo-4 Forensic підтримує хешування даних SHA-1, SHA-2 з апаратним прискоренням, обчислення MD5 здійснюється програмно.
Відновлення даних із образів
IM Solo-4 Forensic дозволяє відновлювати дані з образів DD та Е01 у копії на HDD.
Підтримка роботи із прихованими областями НРА та DCO
IM Solo-4 Forensic забезпечує можливість копіювання інформації та знищення даних у прихованих областях жорстких дисків НРА та DCO.
Знищення даних
IM Solo-4 Forensic забезпечує знищення (стирання) даних на HDD (одночасно до трьох накопичувачів). Підтримуються три режими знищення: швидкий (1 цикл перезапису); за стандартом DoD 5220.22-M (7 циклів перезапису); Security Erase (стирання за вбудованим у HDD алгоритмом).
Знімання даних з ПК/ноутбуків без розкриття їх корпусу
Комплекс IM Solo-4 Forensic Super Kit дозволяє копіювати дані з ПК та ноутбуків, не розкриваючи їх корпус та не виймаючи вбудований носій.
Можливість попереднього перегляду та знімання даних з мобільних пристроїв
IM Solo-4 Forensic дозволяє переглядати вміст файлів перед їх копіюванням та забезпечує знімання та аналіз даних на мобільних телефонах, смартфонах, КПК за допомогою сторонніх додатків.
Підтримка роботи з мережею
Через вбудований інтерфейс Gigabit Ethernet можливе завантаження та збереження копійованих даних (образів) безпосередньо на мережеві сховища та загальні ресурси в локальній мережі.
Шифрування даних "на льоту"
Для захисту скопійованих даних, наприклад, при транспортуванні копій, IM Solo-4 Forensic підтримує їхнє шифрування за алгоритмами AES 192/256 без втрати швидкості копіювання.

Щоб отримати більш детальну інформацію та купити IM Solo-4 Forensic Super Kit, зв'яжіться з нами.

 • Интерфейс HDD SAS, SATA, еSATA, PATA, USB 2.0/3.0, SCSI, FireWire 400/800
 • Горячее подключение HDD Да
 • Пропускная способность до 18 ГБ/мин
 • Одновременная работа с 3 HDD
 • Поддержка работы со скрытыми областями HDD HPA и DCO
 • Скорость уничтожения данных более 5 ГБ/мин
 • Режимы уничтожения данных 1 цикл / 7 циклов / SecurityErase
 • Режимы копирования данных посекторное / образы DD / образы E01
 • Метод уничтожения данных Перезапись
 • Хеширование данных SHA-1, SHA-2, MD5
 • Шифрование данных AES 192/256
 • Электропитание ~220В, 50Гц

Напишіть свій огляд

IM Solo-4 Forensic Super Kit

IM Solo-4 Forensic Super Kit

IM Solo-4 Forensic Super Kit – портативна forensic лабораторія для знімання даних з усіх типів HDD (SAS, SATA, PATA, SCSI, USB 2.0/3.0, FireWire 400/800), SSD, флеш накопичувачів, RAID масивів (RAID 0, 1 , JBOD), а також з ПК та ноутбуків без розкриття їх корпусу. Комплекс поставляється в ударостійкому корпусі, зручному для транспортування.

Напишіть свій огляд

Зв'яжіться з нами

Відповімо на ваші питання за телефоном

Телефон:(044) 425-23-42

Написати на E-mail