(044) 425-23-42, (044) 467-75-90
Київ, ул. Верхній Вал, 44 | Пн-Пт с 09-00 до 18-00; Сб-Вс вихідний

Виробники

Комп'ютерно-технічна експертиза (КТЕ)
Комп'ютерно-технічна експертиза (КТЕ) - самостійний рід судових експертиз, що відноситься до класу інженерно-технічних експертиз, що проводиться з метою визначення статусу об'єкта як комп'ютерного засобу, виявлення та вивчення його слідової картини в розслідуваному злочині, а також отримання доступу до інформації на носіях даних із наступним всебічним її дослідженням.

У світі комп'ютери і комп'ютерні технології зайняли домінуючу роль. Не дивно, що сьогодні більшість кримінальних справ та правопорушень пов'язана саме з використанням комп'ютерної техніки та мобільних пристроїв. Тому нині, значно зросла потреба у комп'ютерних експертах, які послуги, стають невід'ємною частиною у розслідуванні як кримінальних, і цивільних справ. Уміння комплексно побудувати цілісну систему доказів, спрямовану на аналіз та дослідження інформаційних процесів, використовуючи спеціальні апаратно-програмні рішення, є основним завданням експертних працівників.

Внаслідок регулярного вдосконалення комп'ютерної техніки та програмного забезпечення, експертиза комп'ютерних систем, баз даних, електронної інформації, є одним із найскладніших видів досліджень, необхідний високої професійної підготовки та спеціальних технічних засобів.

Види комп'ютерної експертизи
З метою диференційованого підходу та більш повного аналізу інформації, враховуючи технологічні особливості, процеси розробки, та експлуатаційні властивості комп'ютерних систем, що пред'являються для дослідження, виділяються такі види експертизи:

  • Апаратно-комп'ютерна експертиза
  • Програмно-комп'ютерна експертиза
  • Інформаційно-комп'ютерна експертиза
  • Комп'ютерно-мережна експертиза

 

Таке уявлення носить суто умовний характері і здебільшого визначається тим завданням, що треба вирішити результаті проведення експертизи.

Апаратно-комп'ютерна експертиза - проводитися на дослідження матеріальних засобів комп'ютерних систем, діагностики апаратно-технічної частини, визначення статусу об'єкта як комп'ютерного засобу, його можливостей, працездатності чи непрацездатності.

Програмно-комп'ютерна експертиза – спрямовано вивчення програмного забезпечення, визначення тих чи інших функцій і можливостей програм, пошук і виявлення слідів протиправних дій, встановлення причетності програм до розслідуваного злочинного діянню.

Інформаційно-комп'ютерна експертиза – проводитися з метою пошуку, аналізу та відображення інформації, що зберігається у комп'ютерній системі або на електронних носіях.
Комп'ютерну інформацію умовно можна розділити на два види: це інформація, створена і використовувана безпосередньо користувачем, та інформація, породжена за допомогою комп'ютерних програм для організації інформаційних процесів у комп'ютерній системі.

Комп'ютерно-мережна експертиза – приділяє увагу мережевої взаємодії комп'ютерних систем та каналів зв'язку. Найчастіше цей вид експертизи проводитися щодо різного роду дій з допомогою інтернет мереж.


Зв'яжіться з нами

Відповімо на ваші питання за телефоном

Телефон:(044) 425-23-42

Написати на E-mail