(044) 425-23-42, (044) 467-75-90
Київ, ул. Верхній Вал, 44 | Пн-Пт с 09-00 до 18-00; Сб-Вс вихідний

Виробники

Способи Оплата інтернет замовлення

Ми приймаємо оплату замовлень від клієнтів за готівковим та безготівковим розрахунком. Оплата провадиться на розрахунковий рахунок підприємства або на банківську картку, виключно в національній валюті.

 Оплата товару готівкою

Виготовляється кур'єру під час отримання товару. Ви не вносите будь-якої передоплати і нічим не ризикуєте. При отриманні замовлення Ви можете переконатися в його повній працездатності, перевірити комплектність і лише після цього оплатити замовлення. При отриманні товару підписується та видається необхідні документи на суму покупки, а також заповнений гарантійний талон.

 Оплата безготівковим розрахунком

  • Для фізичних осіб через Банк (під час доставки по всій території України). Ви можете сплатити висланий вам рахунок безготівковим переказом в будь-якому банку, при цьому стягується банківська комісія.
  • Для юридичних осіб, організацій, замовлення оплачується згідно з виставленими рахунками. При оформленні надаються всі необхідні документи.
  • Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів. Щойно оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, товар передається на службу доставки.
  • Витрати по доставці до вашого міста, за вашою адресою, Ви оплачуєте компанії перевізнику по приходу вантажу на місці

Зв'яжіться з нами

Відповімо на ваші питання за телефоном

Телефон:(044) 425-23-42

Написати на E-mail