(044) 425-23-42, (044) 467-75-90
Київ, ул. Верхній Вал, 44 | Пн-Пт с 09-00 до 18-00; Сб-Вс вихідний

Виробники

IM Solo-4 Forensic Подивитися повний розмір

IM Solo-4 Forensic

IM Solo-4 Forensic – це один із найфункціональніших пристроїв для копіювання даних з HDD, SSD, флеш носіїв, мобільних пристроїв при розслідуванні комп'ютерних пригод. Завдяки широким можливостям та масштабованості IM Solo-4 Forensic є незамінним інструментом у будь-якій професійній криміналістичній лабораторії.

Докладніше

9 інші товари з цього розділу:

IM Solo-4 Forensic має 4 порти SAS/SATA та 4 порти USB 2.0 (по два для підключення джерел та приймачів). Порти джерел мають вбудований захист від запису, при цьому один з них конфігурується: його можна використовувати як для підключення досліджуваного HDD (із захистом від запису), так і для підключення носія з копією (в цьому випадку захист від запису вимкнено). Останній режим зазвичай використовується за необхідності тиражування даних на HDD, IM Solo-4 Forensic дозволяє робити копії одночасно на 3 приймачі.
IM Solo-4 Forensic підтримує копіювання даних із пари дисків у RAID масиві (RAID 0, 1, JBOD). За допомогою опціональних адаптерів та кард-рідера можливе знімання даних практично з будь-яких жорстких дисків та флеш носіїв, включаючи 1.8”, 2.5”, ZIF, SCSI HDD, карти Compact Flash, Memory Sticks, SD, Micro SD, Multi Media card тощо. д. Відмінною особливістю IM Solo-4 Forensic є можливість підключення за інтерфейсом PCIe спеціалізованого модуля розширення, що забезпечує підтримку SCSI, USB 3.0, FireWire 400/800.
IM Solo-4 Forensic управляється за допомогою 8-дюймового сенсорного екрану та має зручний легкий у освоєнні інтерфейс. Він будується на основі Windows ХР і підтримує встановлення сторонніх програм на вбудований жорсткий диск ємністю 160 ГБ. Це дозволяє розширювати можливості пристрою, налаштовувати його під спеціальні вимоги експерта, вирішувати широкий спектр завдань із використанням звичних засобів аналізу даних. Наприклад, за допомогою стандартних «переглядачів файлів» IM Solo-4 Forensic дає можливість попереднього перегляду даних та вмісту файлів на досліджуваному HDD до його копіювання, за допомогою спеціалізованого ПЗ Mycro Systemation XRY та Paraben Device Seizure здійснює знімання та аналіз даних з телефонів, смартфонів, КПК та ін мобільних пристроїв.
IM Solo-4 Forensic є незамінним інструментом у будь-якій професійній криміналістичній лабораторії, забезпечуючи широкі можливості копіювання інформації, знімання та попереднього аналізу даних на HDD, SSD, флеш носіях, ПК, ноутбуках, серверах, мобільних телефонах тощо.
Основні функції та особливості IM Solo-4 Forensic
Неперевершена швидкість
IM Solo-4 Forensic дозволяє копіювати дані, знищувати інформацію, виконувати хеш-верифікацію з максимальною швидкістю до 18 ГБ/хв.
Широкий перелік підтримуваних накопичувачів
IM Solo-4 Forensic підтримує роботу з SAS, SATA, еSATA, USB 2.0 накопичувачами, при використанні опціонального модуля розширення – з SCSI, USB 3.0, FireWire 400/800.
Захист від запису на досліджувані носії
IM Solo-4 Forensic має два порти SAS/SATA і два порти USB 2.0 із захистом від запису для запобігання випадковій модифікації даних на досліджуваних носіях.
Способи копіювання

 • Single Copy. Копіювання одного досліджуваного накопичувача на один приймач одночасно можна виконувати три такі завдання.
 • Multi Copy. Копіювання одного досліджуваного накопичувача на два або три приймачі.
 • Parallel Copy. Копіювання двох досліджуваних накопичувачів на два приймачі, наприклад, при зніманні даних на масивах RAID.
 • Drive Spanning. Копіювання джерела великого обсягу кілька приймачів меншої ємності.

Усі операції виконуються незалежно, без зниження швидкості.
Режими копіювання

 • Посекторна копія. Повна фізична копія HDD.
 • Образи у форматі DD (монолітні та сегментовані). Можливе копіювання кількох досліджуваних накопичувачів на один HDD-приймач; розмір сегментів образів задається користувачем.
 • Образи у форматі Е01 (файли образів EnCase).

Хешування даних, що копіюються, «на льоту»
IM Solo-4 Forensic підтримує хешування даних SHA-1, SHA-2 з апаратним прискоренням, обчислення MD5 здійснюється програмно.
Відновлення даних із образів
IM Solo-4 Forensic дозволяє відновлювати дані з образів DD та Е01 у посекторні копії на HDD.
Підтримка роботи із прихованими областями НРА та DCO
IM Solo-4 Forensic забезпечує можливість копіювання інформації та знищення даних у прихованих областях жорстких дисків НРА та DCO.
Знищення даних
IM Solo-4 Forensic забезпечує знищення (стирання) даних на HDD (одночасно до трьох накопичувачів). Підтримуються три режими знищення: швидкий (1 цикл перезапису); за стандартом DoD 5220.22-M (7 циклів перезапису); Security Erase (стирання за вбудованим у HDD алгоритмом).
Знімання даних з ПК/ноутбуків без розкриття їх корпусу
За допомогою опції LinkMASSter прилад дозволяє копіювати дані з ПК та ноутбуків, не розкриваючи їх корпус та не виймаючи вбудований носій.
Можливість попереднього перегляду та знімання даних з мобільних пристроїв
IM Solo-4 Forensic дозволяє переглядати вміст файлів перед їх копіюванням та забезпечує знімання та аналіз даних на мобільних телефонах, смартфонах, КПК за допомогою сторонніх додатків.
Підтримка роботи з мережею
Через вбудований інтерфейс Gigabit Ethernet можливе завантаження та збереження копійованих даних (образів) безпосередньо на мережеві сховища та загальні ресурси в локальній мережі.
Протоколування операцій
Повний протокол зберігається кожної операції.
Шифрування даних "на льоту"
Для захисту скопійованих даних, наприклад, при транспортуванні копій, IM Solo-4 Forensic підтримує їхнє шифрування за алгоритмами AES 192/256 без втрати швидкості копіювання.
Простий інтерфейс
Windows ХР, сенсорний екран 8
Можливість оновлення прошивки
Щоб отримати більш детальну інформацію та купити IM Solo-4 Forensic, зв'яжіться з нами.

 • Интерфейс HDD SAS, SATA, USB 2.0, e-SATA, PATA, опционально SCSI, USB 3.0, FireWire 400/800
 • Горячее подключение HDD Да
 • Пропускная способность до 18 ГБ/мин
 • Одновременная работа с 3 HDD
 • Поддержка работы со скрытыми областями HDD HPA и DCO
 • Скорость уничтожения данных более 5 ГБ/мин
 • Режимы уничтожения данных 1 цикл / 7 циклов / SecurityErase
 • Режимы копирования данных посекторное / образы DD / образы E01
 • Метод уничтожения данных Перезапись
 • Хеширование данных SHA-1, SHA-2, MD5
 • Шифрование данных AES 192/256
 • Электропитание ~220В, 50Гц
 • Размеры 270 х 98 х 194 мм
 • Вес 2,5 кг

Напишіть свій огляд

IM Solo-4 Forensic

IM Solo-4 Forensic

IM Solo-4 Forensic – це один із найфункціональніших пристроїв для копіювання даних з HDD, SSD, флеш носіїв, мобільних пристроїв при розслідуванні комп'ютерних пригод. Завдяки широким можливостям та масштабованості IM Solo-4 Forensic є незамінним інструментом у будь-якій професійній криміналістичній лабораторії.

Напишіть свій огляд

Зв'яжіться з нами

Відповімо на ваші питання за телефоном

Телефон:(044) 425-23-42

Написати на E-mail